Безкоштовна доставка від будь-якої суми!
Безкоштовна доставка від будь-якої суми!
Click to order
Замовлення
Total: 
Будь-ласка залишіть заявку на даний товар, ми перевірмо всю інформацію і зателефонуємо вам в найкоротший час.
Імя
Електрона пошта
Номер телефону
Доставка
Оплата
Адреса доставки (відділення нової пошти)
П.І.П Одержувача
Додатковий коментар

Біокамін на замовлення, як це?

Однією з багатьох переваг біокамінів є можливість не лише придбати готові моделі, які пропонують виробники, але й виготовити індивідуальні за власними розмірами та формами; такий варіант покупки біокаміна називається біокамін на замовлення.

В нашому інтернет-магазині представлені два бренди, які займаються виготовленням біокамінів на замовлення - Element та Glossfire, прекрасним є те, що ці бренди є українськими.

1. Нестандартні біокаміни: з чого почати

Звісно, насамперед потрібно обрати тип біокаміна який Вам потрібний. Зазвичай коли мова йде про біокамін на замовлення, то обирають з трьох варіантів:


2. Важливе при створенні індивідуального каміна на біопаливі

Після того як Ви обрали тип біокаміна, слід надати виробнику всі технічні дані.
Для окремостоячих біокамінів таких технічних даних буде найменше. Варто повідомити якого розміру та форми Ви б хотіли біокамін, а це в свою чергу залежить від запланованого місця розташування.

Для біокамінів настінних та для вмонтовування ситуація є трішки іншою:

  • Насамперед потрібно знати з чого буде виготовлена ніша чи стіна, де буде розміщений камін, тобто з горючих чи негорючих матеріалів, адже від цього буде залежати яким повинен бути корпус.
  • Що буде розміщено навколо біокаміна та чим він буде оздоблений, наприклад: телевізор над біокаміном, дерев'яні конструкції, меблі поблизу, оздоблений шпоном, дсп та ін...
  • Вказати бажані габарити та конфігурацію корпуса (кутовий, тунельний, панорамний, фронтальний, вертикальний). Зверніть увагу, що в кожної конструкції є свої мінімально і максимально допустимі розміри.
  • Окрім цього потрібно обрати тип біопальника - механічний або автоматичний, та його довжину.

Кутовий біокамін

3. Узгодження проєкту біокаміна

Після того як всі дані надано, і з них зрозуміло, що такий біокамін можливо виготовити, виробник розробляє креслення, де зазначає всі розміри та нюанси даного виробу і передає замовнику на погодження. Слід уважно переглядати креслення, оскільки коли виріб буде виготовлений, то переробити його буде дуже складно, але не переймайтеся в магазині Firelands Ви зможете отримати максимально зрозумілу консультацію при купівлі біокамінів на замовлення.
Модель біокаміна

4. Терміни виготовлення та умови оплати

Зазвичай всі виробники стараються виготовити замовлення протягом 30 календарних днів з моменту передоплати, що складає 50% від вартості біокаміна.

При розробці біокаміна на замовлення головним являється комунікація між замовником та продавцем, щоб в кінцевому результаті клієнт був задоволений красивим та найголовніше безпечним біокаміном у себе в помешканні.
Made on
Tilda