Click to order
Замовлення
Total: 
Будь-ласка залишіть заявку на даний товар, ми перевірмо всю інформацію і зателефонуємо вам в найкоротший час.
Імя
Електрона пошта
Номер телефону
Доставка
Оплата
Адреса доставки
П.І.П Одержувача
Додатковий коментар
Firelands

Біокамін що це?


Біокамін — це можливість встановити камін де завгодно та втілити свою мрію в реальність.

Напевно кожен з нас замислювався над каміном, щоб зимовими морозними вечорами погрітися в його лагідному теплі та поспостерігати за грайливим полум'ям. Але потім згадували, що живемо в багатоповерховому будинку в центрі великого міста або в будинку, де не передбачено додаткового димоходу, який би відповідав технічним вимогам, та й догляд за класичним каміном є досить складним. Ми Вас чудово розуміємо і тому маємо вирішення цих проблем і назва йому - Біокамін.

Принцип роботи біокамінів

Основою всіх біокамінів є біопальник. Біопальник - це зазвичай прямокутної форми контейнер з нержавіючої сталі, у верхній частині якого зроблений проріз товщиною 20мм, у середину заливається паливо та підпалюється, цей проріз також називають "Лінією вогню" оскільки він визначає довжину полум'я.

Біопальники поділяються на два типи:


Автоматичні відрізняються від стандартних механічних наявністю розумної електроніки, яка дає змогу управляти процесами горіння за допомогою пульта, та наявністю різноманітних датчиків для захисту системи біокаміна.

Будь-який тип біопальника в комплекті з корпусом формують різні види біокаміна. Також сам біопальник можна вставити в конструкції з гіпсокартону чи мармуру, і таким чином власноруч зробити біокамін.

Є одна риса, яка об'єднає всі біокаміни - паливо. Всі біокаміни працюють на біопаливі. Цей вид палива розроблений на базі речовини біоетанол, яка при згорянні не виділяє диму та шкідливих речовин, іншими словами - це практично побутовий спирт. Це паливо дає змогу насолоджуватися живим вогнем (справжнім, а не муляжем) в будь-якому помешканні.

Біокамін в будинку

Переваги біокамінів

Каміни на біопаливі мають низку переваг, які дозволять з впевненістю обрати даний товар для використання у квартирах чи будинках:

  • Для біокамінв не потрібен димохід, оскільки паливо не виділяє диму та шкідливих речовин
  • Легкий монтаж або взагалі відсутність його дає змогу розмістити біокамін де завгодно
  • Простий в експлуатації, не потрібно носити дрова, чистити камін та комин від сажі.
  • Безпека. Біокаміни сконструйовані таким чином, що унеможливлюють розлив палива та перегрів біопальника, основне завдання користувача дотримуватися рекомендацій при монтажі та при експлуатації.

Звісно в біокамінах є один недолік — вони не можуть бути основним джерелом тепла в помешканні.

Види біокамінів

За способом встановлення біокаміни можна поділити на такі:


Біокаміни "для вмонтовування" призначені для монтажу в заздалегідь підготовлені ніші з негорючих матеріалів. Складаються з корпуса, біопальника та захисного скла. Ця категорія також має різні конфігурації корпуса: тунельні, кутові, фронтальні, прямі та ін.

Настінні біокаміни вішають на стіну, для цього в корпусі призначені отвори для кріплення, дуже прості в монтажі.

Підлогові/настільні можна розташувати практично в будь-якому місці квартири, все залежить від форми та розмірів таких камінів.

Біокамін в квартирі

Експлуатація каміна на біопаливі

Сам прилад є цілковито безпечний, але для уникнення непередбачуваних ситуацій слід дотримуватися декількох простих правил:

  • Ніші для монтажу повинні бути виготовлені з негорючих матеріалів, перед покупкою радимо проконсультуватися з нами щодо відповідності матеріалу для вмонтування біокаміну.
  • Поблизу біокаміна не розміщуйте легкозаймисті матеріали та не залишайте вогонь без нагляду.
  • Додавайте паливо тільки тоді, коли вогонь повністю згас, для цього в комплекті постачається спеціальна планка для гасіння полум'я.

Купити біокамін

В нашому інтернет магазині Ви знайдете всі види та конфігурації біокамінів, також зможете замовити виготовлення біокаміна під замовлення. Kratki, Glossfire, Element - це основні бренди, які Ви зможете придбати у нас на сайті. Ми завжди раді відповісти на Всі ваші запитання та допомогти обрати товар.

Бажаємо щоб Ваша мрія про камін здійснилася.

Made on
Tilda