Безкоштовна доставка від будь-якої суми!
Безкоштовна доставка від будь-якої суми!
Click to order
Замовлення
Total: 
Будь-ласка залишіть заявку на даний товар, ми перевірмо всю інформацію і зателефонуємо вам в найкоротший час.
Імя
Електрона пошта
Номер телефону
Доставка
Оплата
Адреса доставки (відділення нової пошти)
П.І.П Одержувача
Додатковий коментар

Настінні Біокаміни

Настінний біокамін - красиве полум'я


Якщо ви хочете мати біокамін з великою лінією вогню, але у вас немає бажання або немає можливості зробити спеціальну нішу, та ще й з негорючих матеріалів, тоді для вас ідеально підійдуть настінні біокаміни.

Стандартна комплектація настінного біокаміна: пальник для біопалива, металічний корпус пофарбований термостійкою фарбою будь-якого кольору та захисне термостійке скло (в деяких моделях скло йде як додаткова опція)

Переваги настінних біокамінів


1. Безпека. Біокамін можна закріпити на достатній висоті, щоб до нього не мали доступу маленькі діти або хатні тваринки. Для додаткової безпеки майже усі моделі оснащені захисним вогнетривким склом.

2. Монтаж елементарно простий, все що потрібно - це закріпити біокамін на стіні за спеціальні петлі. Вам не знадобляться додаткові матеріали, все що потрібно постачається в комплекті з каміном.

3. Мобільність. За потреба настінний біокамін можна перевстановлювати безліч разів, а при переїзді можна просто забрати його із собою як і будь-яку іншу техніку.

4. Можливість обрати ідеальне співвідношення лінії вогню до корпуса каміна, або зробити настінний біокамін з нуля на замовлення за вашими побажаннями. Магазин Firelands надає таку змогу кожному клієнту.

5. При використанні якісного палива в помешканні не буде токсичних випарів та диму.

6. Настінний біокамін звісно не обігріє повноцінно ваше помешкання, але функцію додаткового джерела тепла виконає на відмінно.


Особливості вибору настінного біокаміна

В нашому магазині біокамів ви знайдете широкий вибір різноманітних моделей, але в процесі вибору слід звертати увагу на такі особливості:

1. Матеріал: переважно настінні біокаміни виробляються з металу та фарбуються порошковою термостійкою фарбою. В каталозі ви можете вибрати рамки різного кольору та з різним оформленням, все залежить від вашого дизайну.
2. Форма: в магазині представлені каміни різної форми: вертикальні, квадратні, фронтальні, прямокутні, з склом та без. В цілому форма впливає лише на дизайн, наприклад, коли у вас невелике, зате високе приміщення, тоді можна звернути увагу на вертикальний варіант, горизонтальний - гармонійно дивиться в просторих кімнатах. Для кращої безпеки слід обирати із захисним склом.
3. Кількість пальників для біокаміна та їхній об'єм: настінні біокаміни можуть комплектуватися декількома пальниками або одним великим. Один пальник має перевагу в тому, що "лінія вогню" не переривається, а горить одним довгим полум'ям, але такий біокамін звісно буде витрачати багато палива, більша кількість пальників робить екокамін економічнішим, але полум'я буде мати незначні проміжки.
4.Розміри: настінні біокаміни виготовляються в розмірах від 600 мм до 2000 мм, але для більшості актуальним залишається розмір близько 1000 мм.

Сподіваємося, що ви зможете обрати свою модель серед уже представлених, але якщо вам потрібно щось більш індивідуальне, то магазин біокамінів Firelands завжди зможе виготовити біокамін під ваші вимоги.

Особливості використання настінного біокаміна

В цілому біокамін є безпечним пристроєм, але звісно якщо дотримуватися елементарних правил:
1. Основне, що потрібно при монтажі каміна - це те, щоб стіна, на якій він буде закріплений, була з негорючих матеріалів та витримувала вагу біокаміна.
2. В радіусі одного метра не слід розміщувати легко займисті предмети.
3. Вогонь можна загасити в будь-який час, доливати паливо можна лише після того як загасилося полум'я та остиг пальник.
4. Не накривати нічим камін, коли він в робочому стані.
5. Якщо біокамін розміщений під телевізором, тоді слід дотримуватися дистанції від пальника до телевізора не менше 800мм, та подбати, щоб між ними була поличка глибиною не менше 100 мм.
6. Часто провітрювати приміщення.

Ціна та де придбати настінний біокамін

В нашому магазині ви можете легко замовити настінні біокаміни за ціною від 2000 грн від провідних виробників Kratki, Aflamo, Element з безкоштовною доставкою у Львові або по всій території України. Також не забувайте, що ми можемо виготовити настінний біокамін на замовлення за вашими фото або кресленнями.

Made on
Tilda