Безкоштовна доставка від будь-якої суми!
Безкоштовна доставка від будь-якої суми!
Click to order
Замовлення
Total: 
Будь-ласка залишіть заявку на даний товар, ми перевірмо всю інформацію і зателефонуємо вам в найкоротший час.
Імя
Електрона пошта
Номер телефону
Доставка
Оплата
Адреса доставки (відділення нової пошти)
П.І.П Одержувача
Додатковий коментар

Настільний біокамін

Що потрібно знати перед покупкою
Останнім часом все більшої популярності набуває тренд - біокамін в квартирі, адже він цілком безпечний для довкілля та помешкання оскільки не виділяє шкідливих речовин при експлуатації. Проте вибрати ідеальний біокамін для квартири буває досить складно, оскільки існує досить багато їх типів. Сьогодні ми розберемо як працює та як вибрати один з найпростіших типів, а саме настільний біокамін.

1. Що таке настільний біокамін

З самої назви стає зрозуміло, що даний тип біокамінів монтується (а в даному випадку просто ставиться) на стіл, тумбочку або інші підвищення в домі, оскільки переважна більшість настільних біокамінів мають невеликі розміри.

Складаються такі біокаміни з металевого корпуса, біопальника з нержавіючої сталі та термостійкого скла для захисту. Як і всі інші біокаміни вони працюють на біопаливі, яке є цілком безпечним для використання в приміщенні.

Кутовий біокамін

2. Переваги настільних біокамінів

Окрім того, що настільний біокамін є елегантним доповненням до декору помешкання, він також володіє рядом вагомих переваг:

  • Невеликі габарити
  • Зручно транспортувати
  • Можливість поставити на будь-яке підвищення в домі
  • Не потребує додаткового монтажу
  • Працює без витяжки
  • Безпечний — не виділяє диму та шкідливих речовин
  • Низька ціна
Всі ці переваги тільки підкреслюють доцільність придбати настільний біокамін для свого дому або як подарунок для рідних, друзів, колег по роботі.
Модель біокаміна

3. Як обрати окремостоячий біокамін

Основне що потрібно враховувати при виборі настільного біокаміна - це його габарити, щоб він не був як завеликим, оскільки він заважатиме вам, наприклад на робочому столі, так і замалим, тоді біокамін не зможе виконувати свою основну функцію — естетичну.

Настільні біокаміни можуть бути найрізноманітніших форм та кольорів, тому у вас є можливість обрати щось особливе саме для вас.

Також слід звернути увагу на виробника, на нашому сайті найбільше настільних біокамінів представлено в польського виробника Kratki, який добре себе зарекомендував протягом тривалого часу.


Не потребує монтажу, можна розмістити будь-де, помірна ціна, великий вибір - все це робить настільні біокаміни найпростішим способом насолоджуватися живим полум'ям у себе вдома.

Купити біокамін у Львові або з доставкою по всій Україні можна в нас на сайті, також можете завітати до нас у блог, де є багато цікавої інформації про біокаміни, або зателефонувати нам - ми завжди раді надати фахову консультацію.

Made on
Tilda