Безкоштовна доставка від будь-якої суми!
Безкоштовна доставка від будь-якої суми!
Click to order
Замовлення
Total: 
Будь-ласка залишіть заявку на даний товар, ми перевірмо всю інформацію і зателефонуємо вам в найкоротший час.
Імя
Електрона пошта
Номер телефону
Доставка
Оплата
Адреса доставки (відділення нової пошти)
П.І.П Одержувача
Додатковий коментар

Пальники для біокамінів

Пальник блок для біокаміна

В комплекті в усіх без винятку видів біокамінів входить пальник для палива, в якому безпосередньо відбувається процес спалення етанолу. Пальники для біокамінів бувають різними і можуть відрізнятися як габаритами, так і функціональністю.

Як влаштований біопальник

1. Матеріал. Більшість сучасних пальників виготовляють з нержавіючої сталі, в дорожчих моделях товщина сталі може сягати 6-8 мм, при такій товщині пальник максимально безпечний.

2. Керамо волокно - це матеріал, за допомогою якого відбувається процес горіння біопалива, чим він якісніший, тим полум'я горить красивіше та ефективніше. Також цей матеріал абсорбує паливо і запобігає його розливу.

3. Сітка з нержавіючого металу захищає паливний блок від дії зовнішнього середовища та робить процес горіння полум'я плавнішим та граційнішим, далеко не всі моделі мають дану сітку.

4. Резервуар для палива та система регулювання полум'я. Даний функціонал присутній лише у більш дорогих моделях та окремих фірмах виробників. Основне завдання цих компонентів - це зробити користування біокаміном максимально комфортним: резервуар потрібно для того, щоб кожного разу не доливати паливо, а один раз залити до максимального значення і поступово його використовувати; регулятор дозволяє контролювати висоту полум'я і відповідно розхід палива.

5. Автоматичні пальники для біокаміна. Дані паливні блоки мають в собі повну автоматику, яка контролює всі процеси, що відбуваються в біокаміні: запал, горіння, безпеку, рівень палива...таким пальником можна керувати за допомогою пульта як у телевізорі, правда він, на відміну від механічного, вимагає підключення до електромережі.

6. Процес гасіння полум'я у всіх пальниках відбувається за рахунок спеціальної кришки або засувки, яка вмонтована в конструкцію, звісно окрім автоматичних - там за це відповідає спеціальна функція.

Правила монтажу пальників для біокаміна

Будь-який пальник для біокаміна слід вмонтовувати у нішу з негорючих матеріалів та слідкувати, щоб навколо не було займистих предметів. Якщо у вас є потреба встановити пальник у меблі або інші конструкції, які не є вогнетривкими, тоді перед покупкою вам варто проконсультуватися із спеціалістом. Пам'ятайте біокамін - це живий вогонь, тому з ним слід поводитися вкрай обережно.

Правила вибору пальника для біокаміна

Біокамін, як і будь який інший прилад буде функціонувати нормально тільки тоді як всі його компоненти гармонійно підходять один до іншого. Пальник є основною складовою тому при його виборі потрібно враховувати декілька параметрів а саме:

1. Матеріал: при згоряні біопалива пальник нагрівається до високих температур, тому матері з якого він зроблиний має бути жаростійка нержавійка бажено товщиною 4-6 мм.
2. Розміри: слід ретельно прорахувати монтажні розміри пальника, його ширину і довжину щоб він без проблем помістився у вашій ніші.
3. Об'єм паливного баку: цей параметр слі в раховувати при виборі для того щоб розуміти на скліки часу вам вистачить однієї запраки.
4. Довжина і висота полум'я: зазвичай виробники вказують загальну довжину пальника, але слід пам'ятати що довжина вогню буде значно меншою, тому слід шукати в характиристиках графу "лінія вогню". Що стосується іисоти полум'я то тут механічні пальники рідко мають реголювання і тому стандартом вважається 15-20 см. Автоматичні біопальники зазвичай мають 4 ступині реголювання полум'я.

В нашому магазині біокамінів Firelands можна придбати пальник для біокаміна від таких виробників: Element, Kratki, Gloss Fire, Aflamo та інші. Доставка по всій території України здійснюється безкоштовно!
Made on
Tilda